Nowoczesna kuchnia w macie

Tą realizację wykonaliśmy w Koszalinie, dla naszych stałych klientów. 

Kuchnia przeszła gruntowną zmianę. Zaprojektowaliśmy wnętrze tak by było w nim dużo miejsca na przechowywanie, piekarnik był na wysokości blatu oraz by mógł zmieścić się stół. 

Nad górnymi szafkami powstała zabudowa z płyt karton gips, która wewnątrz ma przewody wentylacyjne od okapu oraz rozprowadzoną instalację elektryczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy co święta ścierać kurzów z góry gdyż szafki są podwieszone pod sam spód zabudowy. Szafki podzielone są na równe wysokości, dolne fronty są uchylane na bok, górne podnoszone do góry na podnośnikach Blum Aventos hk. 

Na fartuch kuchenny nakleiliśmy szkło w kolorze fiołkowym, łatwo utrzymać w czystości taką ścianę, dodatkowo zakryliśmy nierówności które wynosiły 20mm na dwóch metrach !! 

By utrzymać całość w tych samych kolorach sprzęt agd został zakupiony z białym wykończeniem, z czasem zostanie wymieniona zmywarka oraz lodówka które będą zabudowane. 

Fronty szafek wykonane z płyt mdf lakierowane na biały mat z wyfrezowaną rączką. Korpusy szafek wykonane z płyty kolekcjapfleiderer - brzoza ojców, oklejone białym obrzeżem ABS o grubości 2mm, przez to patrząc na kuchnie od frontu mamy całą powierzchnię białą. 

Zlew również jest w jasnej tonacji, bateria kuchenna jest z wyciąganą wylewką. 

W blacie pod oknem zamontowaliśmy wysuwane do góry gniazda energetyczne pod które można podłączyć drobny sprzęt agd. Dodatkowe gniazdo elektryczne znalazło się pod szafkami wiszącymi.

Dodatkowo zamontowaliśmy dwa trójkątne świetliki pod szafkami które oświetlają miejsce robocze oraz zlew.