Mała kuchnia w trzech modnych kolorach

W małych kuchniach trzeba pamiętać o dwóch rzeczach. Pierwszą z nich jest odpowiednio dobrane kolory i materiały z jakich będzie wykonana, drugim ważnym elementem jest wykorzystanie małej przestrzeni jak najkorzystniej. 

Środkowe szafki zaprojektowane zostały z dosyć modnej płyty Brzoza Ojców z kolekcji Pfleiderer, słupek z wewnętrznymi szufladami oraz szafki górne z płyty Aluminium. Dolne szafki z lakierowanymi na wysoki połysk białymi frontami. Odpowiednie połączenie drewna z aluminiową szarością wyróżni te wnętrze w całym mieszkaniu, białe powiększą optycznie nasze wnętrze.


Projekt został przygotowany i przedstawiony klientowi.

Fronty w środkowych szafkach są o 15mm wyższe niż korpusy szafek, otwieramy je chwytając front od dołu. Zawiasy firmy Hettich z wbudowanym cichym domykaniem. Szafki pod sufitem otwierane do góry na systemie TIP ON firmy Blum (otwieranie na dotyk) ogranicznik kąta otwarcie nie pozwala by front uderzył o sufit. Słupek z lewej strony wyposażony w wewnętrzne szuflady metabox firmy Blum. 
Dolna szafka zlewozmywakowa wyposażona w dużą szufladę która posiada segregator odpadów. Obok znajduję się zmywarka i piekarnik. 

Narożna szafka posiada system "nerka" w niej schowamy wszystkie garnki. Pod oknem płytkie szuflady z pełnym wysuwem i cichym domykiem. Lodówka zabudowana z lewej strony płytą a nad nią głęboka szafka na drobny sprzęt kuchenny. Nowoczesne oświetlenie ledowe nie tylko ładnie wygląda ale również oświetla miejsce robocze. Pod szafkami "środkowymi" zamontowana listwa narożnikowa z taśmą led - ową i mlecznym kloszem. W szafkach pod sufitem zamontowane oświetlenie punktowe które jest licowane na równo z płytą a przewody poprowadzone w płycie. Barwa światła jest zimna przez co nie ma przekłamanych kolorów, dodatkowo sprawia wrażenie świeżości i czystości.