Wycena

Przedstawiamy kilka sposobów z których można skorzystać w celu ustalenia wyceny naszych usług. Pamiętajmy o tym iż wycena mebli na wymiar jest oparta na kilku czynnikach które są niezbędne do oszacowania kosztów.Wycena przez internet/FacebooFacebookk


Za pomocą formularza dostępnego w zakładce Kontakt lub przesłać na adres avangardameble.pl@gmail.com.

Obecnie jedną z najczęściej wybieranych form kontaktu jest portal społecznościowy Facebook. Na stronie można wysyłać wiadomości z pytaniami czy projektami do wyceny. W ten sposób rodzi się kontakt z klientem. Dzięki temu możemy pytać Państwa o szczegóły dotyczące zleceń oraz przedstawiać na bierząco wizualizację i pomysły na temat przyszłych realizacji.

Jeżeli nie posiadają Państwo gotowego projektu do wyceny prosimy o podanie jak największej informacji na temat pomieszczenia oraz informacji odnośnie Państwa oczekiwań. Proszę pamięać o tym że wycena mebla w dużej mierze zależy od wybranych materiałów, wewnętrznego wyposażenia i wymiarów. Ten sam mebel, ale wykonany z różnych materiałów może znacząco różnić się cenowo (np. Fronty kuchenne, ceny są w przedziale od 140zł do 590zł za m²). W przypadku kiedy Państwo chcą zapoznać się z materiałami, rozwiązaniami mające wpływ na wycenę zapraszamy do naszej pracowni. U nas można porównać wszystkie systemy dostępne na rynku, zobaczyć ich zastosowanie oraz jakość wykonania.

Wyceniając przez Internet mamy jednak ograniczone możliwości w zakresie omówienia, czy skonsultowania pewnych rozwiązań z Państwem. Wycena może mieć jedynie charakter szacunkowy.Pomiar i wycena

Aby dokonać wyceny, która będzie w pełni adekwatna do Państwa potrzeb i oczekiwań, wymagany jest pomiar pomieszczenia i wstępny projekt. Ustalamy termin spotkania u klienta, dokonujemy pomiaru wraz z wysłuchaniem oczekiwań co do projektu.


Następnie u nas w siedzibie przedstawiamy wstępną wizualizację, omawiamy projekt, jego założenia, a także pokazujemy rozwiązania dostosowując je do Państwa oczekiwań, w tym również finansowych. Dysponujemy próbkami materiałów, wzornikami, pokażemy projekty, realizacje, akcesoria. Po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami, wykonujemy komupterową wizualizację 3d całego pomieszczenia z zaprojektowanymi meblami, zabudową z płyt karton gips oraz rozmieszczenia podłączeń wodnych i elektrycznych. Projekt wraz z wyceną jest bezpłatny przy wykonaniu przez nas zlecenia.

Wizualizacje

Zależy nam na zainteresowaniu Państwa naszą ofertą dlatego zachęcamy do otwartej komunikacji z nami. Przed wizytą prosimy o kontakt telefoniczny.Czas realizacji mebli

Czas realizacji zależny jest od wielkości projektu, stopnia skomplikowania oraz zastosowanych w nim materiałów. W pewnych przypadkach możemy mówić o etapowości, gdzie realizacja następuje w kilku etapach. Standardowy czas realizacji to zwykle 3-6 tygodni. Na specjalnych warunkach istnieje możliwość wykonania mebli w krótszym czasie.